Antalyaspor’un Yeni Teknik Direktörü Sergen Yalçın!

Antalyaspor’un Yeni Teknik Direktörü Sergen Yalçın!

Antalyaspor

Kadro değeri : 25.50 mil. €
Detaylı İncele
2 dakikalık okuma süresi

Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan Sergen Yalçın, Antalyaspor’un yeni teknik direktörlük görevini üstlendi. Teknik adam önemli açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor’da beklenmedik Nuri Şahin, ayrılığından hemen sonra teknik adam arayışı içerisinde olan Antalyaspor yetkilileri çareyi eski Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın’da buldu. Antalyaspor kaynaklarından yapılan resmi açıklama ile bu önemli gelişme basın ile paylaşıldı. Teknik adam Sergen Yalçın, bu anlaşmanın sonunda önemli bir kaç açıklamalarda bulundu.

ANTALYASPOR’DAN RESMİ AÇIKLAMA

Yapılan resmi açıklamalar da Sergen Yalçın’ın teknik direktörlük görevine getirildiği duyurusu yapıldı. Antalyaspor başkanı Sinan Boztepe tarafından imzalı bir şekil de yayınlanan duyuru, “Teknik direktölük için Sergen Yalçın ile önemli bir anlaşma yapılmıştır, kulübümüze ve camiamıza hayırlı olsun” dilekleri iletildi.

Sergen Yalçın’dan: “İsmim geçti, ama haber gelmedi” yapacak bir şey yok!

Yapılan anlaşma sonucunda Spor Arena ile röportaj gerçekleştiren teknik adam Sergen Yalçın, Beşiktaş’ta ismim geçti evet ama herhangi bir haber gelmedi. Ekibim iki yıldır beni bekliyor, çalışmak zorundayız ve şartlar çok iyi açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.