Beşiktaş’ın Yeni Teknik Direktör’ü Fernando Santos İstanbulda!

Beşiktaş’ın Yeni Teknik Direktör’ü Fernando Santos İstanbulda!
2 dakikalık okuma süresi

Beşiktaş yeni teknik direktörü Portekizli çalıştırıcı Fernando Santos İstanbul’a iniş yaptı. Karşılamada bir çok Beşiktaş’lı yetkili ve heyetten kişiler bulundu. Fernando Santos için Salı günü saat 12.00’da basın toplantısı düzenleneceği duyuruldu.

Beşiktaş’tan Açıklama:

Yeni teknik direktörümüz Fernando Santos ve tüm yardımcıları an itibarıyla istanbul’a iniş yapmış bulunuyor. Havalimanında, teknik adam Santos’u karşılamaya ikinci başkan Hüseyin Yücel ve beraberin de ki yetkili teknik heyetten bulunan kişiler gitti. Yeni teknik direktör için, 9 Ocak Salı günü saat 12.00’da basın toplantısı düzenlenecek aynı zaman da imza töreni de gerçekleştilecek.

İmza töreninin son bulmasıyla beraber, yeni teknik adam Fernando Santos, ekibi ile beraber Çaykur Rizespor ile gerçekleşecek olan maçı Rize’de izlemeye gidecek.

Portekiz’de el sıkışıldı!

Başkan Hasan Arat ve ikinci başkan Hüseyin Yücel, dün beraber Portekiz’e uçuş yaptılar ve teknik adam Fernando Santos ile yüz yüze görüşüp el sıkıştılar. Başarılı teknik adam ile 1.5 yıllık anlaşma yapıldığı duyuruldu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.