Beşiktaş’ta ayrılık görüşmesi!

Beşiktaş yönetim danışmanı Brad Fidel, gelecek sezon takım planları arasında yeri olmayan Valentin Rosier, Jean Onana, Daniel Amartey, Vincent Aboubakar ve Ante Rebic ile yolları ayırmak üzere görüşme sağlayacak.

Beşiktaş’ta ayrılık görüşmesi!
1 dakikalık okuma süresi

Beşiktaş gelecek sezonu riske atmamak adına çok güçlü bir kadro ile sahada olmayı planlıyor. Yabancı kadrosundaki sayı fazlalığı, yeni isimlerin dahil edilmesine engel oluyor.

Teknik direktör Giovanni van Bronckhorst’un geri bildirimi ile beraber transfer süreçlerinde yönetim danışmanlığı görevine Brad Friedel göreve getirildi.

Kara-kartal, ilk transferinde Gabriel Paulista ile anlaşmaya varmasıyla beraber kadroda bulunan yabancı sayısı 18 oldu. Kartal’ın Paulista transferi yanı sıra ayrıca 3 ya da 4 yeni ismi daha takıma dahil etmeyi planlıyor.

Bu sonuçla beraber takımdan 9 veya 10 yabancı ismin ayrılması gerekmekte. Brad Fridel, takımda geleceği olmayan Valentin Rosier, Jean Onana, Daniel Amartey, Vincent Aboubakar ve Ante Rebic ile ayrılık konusunda görüşme sağlayacak. Kara-kartala yüksek maliyetlere neden olan bu isimler ile ayrılık sonrası yeni transferler için düğmeye basılacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.