Beşiktaş’tan Mourinho ve transfer açıklaması!

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, A Spor ekranlarında Jose Mourinho ve transfer konusunda açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’tan Mourinho ve transfer açıklaması!
2 dakikalık okuma süresi

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, A Spor’da ki canlı yayında Jose Mourinho ve transfer açıklamalarında bulundu.

Fenerbahçe teknik direktörü Jose Mourinho hakkında konuşan Yücel, “Mourinho süreci adeta yılan hikayesine döndü. Kendisiyle bizler görüşme sağladık ve bir teklifte bulunduk. Yapmış olduğumuz teklifin 3-4 katı üzeri bir teklif götürüldüğü için kabul etmek zorunda kaldı. Beşiktaş’ın bu maliyetlere çıkabilme şansı yoktu. Para olmadığından dolayı değil, bu maliyetin tam olarak mantığı olmadığı için.” dedi.

SAVIC, HUMMELS, BERGHUIS

Transfer konularında açıklama yapan Yücel, “Üst düzey transferler gerçekleştireceğimizi kesinlikle belirtebilirim yalnız emekli olmaya yakın futbolcular ile görüşme yapmıyoruz. Son durak olarak Türkiye veya Arabistan’ı gören futbolculara karşı çekimser yaklaşıyoruz. Onlar yerine, genç ve satılabilecek futbolcular ile ilgileniyoruz. Lider oyuncu gerekiyor. Bu konuda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” ifadelerine yer verdi.

SÜRPRİZ!

Hüseyin Yücel’e yöneltilen “Taraftarlar sizin bir sürpriz yapabileceğinizi düşünüyor. Bir sürpriz yapmayı planlıyor musunuz?” sorusunu yanıtlayarak, “Bunun sözünü veriyorum. İnşallah diyorum.” diye cevap verdi.

Sözlerini noktalamak üzere Hüseyin Yücel ayrıca “Transferler hakkında görüşmeler hala devam etmekte. Çöp futbolcular almayacağız abicim.” diyerek sözlerini bitirdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.