Borussia Dortmund’da Nuri Şahin’in yardımcıları açıklandı

Borussia Dortmund takımının teknik direktörlük koltuğuna oturan Nuri Şahin'in birlikte çalışacağı yardımcıları belli oldu.

Borussia Dortmund’da Nuri Şahin’in yardımcıları açıklandı
1 dakikalık okuma süresi

Edin Terzic’in görevden ayrılmasından hemen sonra Borussia Dortmund’un teknik direktörlük görevine getirilen Nuri Şahin’in yardımcıları belirlendi.

Borussia Dortmund’un internet sitesinden paylaşılan bilgilere göre; Nuri Şahin’in teknik yardımcılarının Antalyaspor’da görev alırken teknik ekibinde yer alan Joao Tralhao, Ertuğrul Arslan ve eski arkadaşı Lukasz Piszczek olduğu aktarıldı.

Geride kalan sezonda Borussia Dortmund’un eski teknik direktörü Edin Terzic’in ekibinde bulunan Sven Bender ve Sebastian Geppert 30 Haziran tarihinde BVB’den ayrılacak.

Nuri Şahin gelişmeler hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Öncelikle Sven ve Sebastian’a teşekkür ederim. Oluşturmuş olduğum yeni ekibime, kişisel ve uzmanlık olarak çok fazla değer veriyorum. Antalyaspor takımında Joao ve Ertuğrul ile çalışmıştık. Sven Bender’in gelecek sezon için kulüpten ayrılma durumu netlik kazandığı için, tercihimi Lukasz Piszczek’ten yana kullandım. Çünkü aramızda onunla özel bir bağ var. Svenle çalışmayı gerçekten isterdim.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.