CANLI | Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında yaşanan sıcak gelişmeler!

Ali Koç ve Aziz Yıldırım Habertürk TV ekranlarında, karşı karşıya gelerek kozlarını paylaşıyor. Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında geçen tüm, konuşmaları sizin için derledik!

CANLI | Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında yaşanan sıcak gelişmeler!
6 dakikalık okuma süresi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve başkan adayı Aziz Yıldırım,  HaberTürk TV ekranlarında karşı karşıya geldi. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği karşılaşmada ki tüm konuları sizler için derledik.

🎙️Aziz Yıldırım: Ali Koç bir konuşma yapmış, ben dinlemedim. Enteresan bir çağrı yapmış. Anti-Fener lobisinden dolayı Fenerbahçe başarılı olamıyor. Beraber mücadele edelim demiş. Bu isteği doğrultusunda Ali Bey ile konuşmak istedim. Ben bunu söyledim, sen bunu söyledin geçti. Geçmişi bırakalım, bahsetmeyeceğim demiş. Biz de bahsetmeyeceğiz. Kapattık.

🎙️Ali Koç: Ben daha tamam demedim. Güçbirliği yapalım dedim, geçmişi konuşmayalım demedim.

🎙️Aziz Yıldırım: Sen bu akşam konuşmanda dedin. Bunun için konuşacağım dedim. Siz güldünüz konuşmanızda. Geçmişi kapattık. Pazartesi ben seçilirsem veya Aziz Bey seçilirse Anti-Fener lobisine beraber mücadele edelim. Beraber nasıl mücadele edeceğiz oradan başlayalım.

🎙️Ali Koç: Öncelikle teşekkür ederiz. Başkan beni aradı. Tanımadığım numarayı açmam. Eve geldim, telefonu açtım, 8 gibiydi, siz çıktınız. Sayın Başkan ‘kabul edelim, ulusal kanala çıkalım’ dedi. Ben FBTV’yi istemiştim. Birkaç kişiyi aradık, moderatörsüz olmaz dediler. Burada karar kılındı. Geç çıkmamızın sebebi benden kaynaklı. Nikah şahitliğimiz vardı. Yurt dışından Fenerbahçelilerin gezintisi vardı. O yüzden geç kaldık.

🎙️Ali Koç: Benim için memnuniyet verici. Sayın Başkan’ın kapanış konuşmamla ilgili söylediklerini tamamlayın. Pazartesi sabahı bir ve bütün Fenerbahçe’ye ihtiyacımız var. 20 yıldır Aziz Bey, 6 yıl ben bu iki kişi arasındaki kırgınlık kızgınlık vs vs. bu camianın birleşmesine engel oluyor. Bir adım öteye gidiyor. Biz Fenerbahçe’yi çıtır ediyoruz görüş ayrılıklarından. Ben uzun zamandır bunu istiyordum.

🎙️Ali Koç: Tüm Fenerbahçelilerin pazartesi birleşmesi lazım. Babamdan da örnek verdim. Neye karşı güç birliği? Sen söyle kim Fenerbahçe’nin önünü kesiyor diyor ya, en çok sizin döneminizde, benim dönemimde de futbol mantığıyla açıklanamayacak şeyler yaşadık. Kurşunlama, 7 senede 3 şampiyonuluğu kaybetme ve bu sene. Camia bir bütün olmadığı için Fenerbahçe’nin caydırıcılık gücü çok azaldı.

🎙️Ali Koç: Sayın Aziz Yıldırım, siz iyi temsil edemiyorsunuz beceremiyorsunuz düşüncesinde. Yarın bir seçim yapacağız Allah’ın izniyle. Akşam 6-7 gibi sonuçlar belli olur. Pazartesi sabahı ya Aziz Yıldırım ya şahsım başkan olacak. Ben başkan olursam Aziz Yıldırım istiyorsa destek olmak amenna. Bizim yapabileceğimiz bir şey varsa ben geçmişi kapatırım. İki tarafın da ciddi söylemleri oldu.

🎙️Ali Koç: 6 yıl yöneticiydim Aziz Bey ile, sonra bir yere kadar, sonra koptuk. Biz aramızda güven müessesesini inşa etmemiz lazım. Söylenmiş laflar, iddialar var. Ailemize kadar uzanan hatta. Benim görüşme isteğim, Sayın Başkan’ın söylemleri. Birbirimize ne düşünüyorsak söyleyelim. Seçim arifesindeyiz, camia bilgilensin.”

Ali Koç: “Sayın Başkan, Şekip Bey’in seçildiği YDK dışında gelmedi. Ağır da ifadelerimiz olmuştu, olabilir ama şöyle olabilir. İyiye iyi kötüye kötü denirse…”

Aziz Yıldırım: “6 senedir iyi olan yok ki. Benim de son 4 senem kötü.” Ali Koç: “Siz sadece futbolu söylüyorsunuz.”

Aziz Yıldırım: “Amatörleri söylemeyelim. Ben ayağa kaldırdım. Amatörlerle ilgili bir şey söylemek istemiyorum. Bir tek futbol sıkıntılı.”

Ali Koç: “Size göre kulüp sizsiniz. Her şeyi siz yaptınız.”

Aziz Yıldıırm: “Alicim sen Hallac-ı Mansur’u oku, ne dediğimi anlarsınız.”

Ali Koç: “Sizden sonrakileri hiç tebrik etmediniz.”

Aziz Yıldırım: “Erkek basket için tebrik etmedim mi, duymadınız mı?”

Ali Koç: “Ben hayır duymadım.”

Aziz Yıldırım: “İletmemişler size. Final Four’a kalmak başarıdır.”

Aziz Yıldırım: “Ben sana dedim ki erkek basketbolu bana ver, ben karşılayayım dedim Çırağan’da.”

Ali Koç: “Seçildikten sonra sizi görmedim, ne duydum ne işittim. 3 Haziran 2018’den sonra…”

Aziz Yıldırım: “Ben mesaj verdim Çırağan’da. Basketbolu bize verin, yatırımı da biz yapalım dedim. Seçildikten 1 sene sonra yaptığım toplantıda. Belgesi var.”

Ali Koç: “Ne oldu da son dakika bugün buluşalım dediniz. Dışarısı Kurtlar Vadisi gibi. Gelmiş burada. Arkanızda herkes. Program 10 dakika geç başladı, arkadaşları ayıramadık.”

Aziz Yıldırım: “Sen bugün çağrı yaptığın için geldim.”

Ali Koç: “6 senedir çağrı yapıyorum.”

Aziz Yıldırım: “İlk defa böyle yaptın. Göster bana özür dileyeceğim.”

Ali Koç: “2018’den sonra ben başkan oldum. Başkan Aziz Yıldırım ile başkan olmayan Aziz Yıldırım arasında siyahla beyaz kadar fark var.”

Aziz Yıldırım: “Hiçbir fark yok. Biz mağlup olduk eğlendiler dedin. 2 Kasım doğum günün. Sen hep başarısız oluyorsan ben ne yapayım. 6 senede 1 defa doğum günü kutladım. 1 defa yaptım ya. Bir defa Çaça’da, tesadüf. Yemek yiyorduk, çalgıcılar malgıcılar eğlendik.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.