Dilan Polat cezaevinden çıktı mı? Dilan Polat tahliye oldu mu?

Dilan Polat cezaevinden çıktı mı? Dilan Polat tahliye oldu mu?
2 dakikalık okuma süresi

Sosyal Medya’da lüks yaşamını, tüm takipçileriyle paylaşan ünlü Polat çifti, MASAK soruşturmasına takılmıştı ve çifte para aklama, vergi kaçırma suçlamalarıyla yakın zaman da tutuklanmıştı. Öyleyse, son dakika Dilan Polat cezaevinden çıktı mı? Dilan Polat hapisten çıktı mı? İşte tüm gelişmeler

Dilan Polat ve Engin Polat olayı son dakika haberleri sıcak gelişmeler tüm herkesin yakından takip ettiği bir konu. Türkiye’nin gündemini bir süre meşgul eden Dilan Polat ve Engin Polat soruşturması hakkında bir çok yeni gelişme gün yüzüne çıkıyor.

Dilan Polat ve Engin Polat’ın Avukatı Sevinç Horoz, 10 Kasım’da Sulh ve Ceza Hakimliği’ne itiraz dilekçesini vererek, müvekkillerinin tutukluluğuna son verilmesini talep etmişti. Peki, Dilan Polat cezaevinden çıktı mı? tüm detaylar ….

DİLAN POLAT CEZAEVİNDEN ÇIKTI MI?

Habertürk kanalından Ceylan Sever’in haberine göz atacak olursak, soyadı başka olan ve Dilan Polatı cezaevinde defalarca kez ziyarette bulunan kişinin aslında Astroloğu olduğu ortaya çıktı. 3 görüşçü hakkı bulunan Dilan Polat’ın, bir hakkını Astroloğu’ndan taraf kullanması oldukça dikkat çekti.

Astroloğu, Dilan Polat’ı ziyaret etmediği zamanlar da ise bakmış olduğu yıldız falını, avukatları aracılığıyla Polat’a iletiyormuş. Tek bilmek istediği şey, hakkında ne olacağı, özgür kalacak mı bir tek bunu düşünüyormuş maddiyat umrunda değilmiş. Ayrıca Astroloğu Dilan Polat’a en geç Nisan ayında özgürlüğüne kavuşacağını söylemiş ve Dilan Polat cezaevinden henüz çıkmadı hala tutuklu bulunuyor.

DİLAN POLAT SON DAKİKA!

Dilan Polat ve Engin Polat 5 Kasım’da vergi kaçakçılığı ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. “Aramızda Kalsın” programına katılan Polat Çifti’nin avukatı Hüseyin Kaya, davaya yeni bir savcının atandığını ve yeni bir iddianame hazırlayarak bir hafta içerisinde çiftin serbest bırakması gerektiğini açıkladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.