Dursun Özbek: “Sakin kalın, şampiyon olalım”

Gündemi meşgul eden polemiklere karşı Dursun Özbek: "Sakin kalın, şampiyon olalım" mesajını verdi.

Dursun Özbek: “Sakin kalın, şampiyon olalım”
2 dakikalık okuma süresi

Dursun Özbek, son günlerde Türkiye Futbol Federasyonu, MHK ve Fenerbahçe ile yaşanan yoğun polemiklerden dolayı takım oyuncularıyla bir araya gelerek özel bir görüşme sağladı.

Başarılı Olmak İçin Birlik Olmalıyız!

Yaşanılan bu polemik süreçleri takımı ve oyuncuları olumsuz etkileyeceğinden dolayı önlem almak amacıyla gerçekleştirildi. Galatasaray yönetimi, hakemlerin yapmış olduğu ilginç ve garip hataların takımı etkileyemeyeceğini belirterek “Sakinliğimizi korumamız gerekiyor, gereksiz konulara dahil olmayalım. Biz birbrimize destek olacağız ve kendi işimize bakacağız. Sizler sahada mücadelenize devam edeceksiniz ve biz sizlerin hakkını korumaya devam edeceğiz. Biz birlik olduğumuz sürece, her şeyin üstesinden geleceğiz” ifadelerine yer verildi.

Tüm Yöneticilerden Destek Bekleniyor

Galatasaray’da geçtiğimiz yıl maddi sıkıntıların gün yüzüne çıkmasından dolayı yaşanılan bir çok sorunun tekrar yaşanmasına müsade etmek istemeyen Dursun Özbek, maddi konuda tüm yönetici ekipten destek beklediğini açıkladı. Futbolcuların gecikmiş maaşları ve prim ödemelerini hızlandırmak ve düzenli bir şekilde yapılması için yöneticiler ile görüşme sağladı. Yapılan görüşmeler neticesinde birkaç hafta içerisinde tamamen kulüpte bulunan alacakların kapatılması hedefleniyor.

  • Galatasaray başkanı Dursun Özbek, takımda herhangi bir problemi olan ve bir ihtiyacı olan futbolcu kim varsa çok hızlı bir şekilde sorunlarının halledilmesi için kesin talimat verdi.
  • Futbolcuların üzerinde bulunan stresin giderilmesi için sıklıkla futbolcuların aileleri ile katılacağı yemek organizasyonları gerçekleştirelecek.
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.