Ebrar Karakurt “Ruslarla Benziyoruz”

Rus takımlarından Lokomotiv Kaliningrad takımında yer alan milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt, açıklamalar yaptı.

Ebrar Karakurt “Ruslarla Benziyoruz”
2 dakikalık okuma süresi

Türk voleybolunda son dönemlerin en ilgi çeken ve adından bahsettiren oyuncusu Ebrar Karakurt, Lokomotiv Kaliningrad takımında ki göstermiş olduğu yüksek performansıyla beraber, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi yine başardı.

Kendine özgü oyun tarzıyla ve bulunduğu tüm takımlarda yüksek performans ve katkı sağlayan Ebrar Karakurt, hücum hattında ve savunmada inanılmaz katkılarda bulunuyor. Milli takım performansı ve diğer bulunduğu takımlarda ki performansı ile katkı sağladığı takımın adeta bel kemiği haline geliyor.

“RUSLARLA BENZERLİĞİMİZ VAR”

Odintsovo Zareçe deplasman karşılaşmasında 3-0 galibiyetle ayrıldıkları mücadeleden hemen sonra özel açıklamalar yapan Ebrar Karakurt, Rusya’da ki yaşamından gayet mutlu olduğunu dile getirerek; “Burası biraz fazla soğuk ama her şey yolunda keyifli. Burada ki yaşantımdan mutluyum herhangi bir problem yok. Bana destek olmanız için, maçlarıma katılmanızı istiyorum. Burada voleybol ile ilgilenen çok fazla insan var ayrıca taraftarlarımız konusunda da memnunum. Türkiye’de ki kadar ilgi olmasa da, bir çok şehirde de voleybolla ilgilenen bir kitle var. Oynadığım oyun tarzıyla, onların da mutlu olduğunu görmek bana fazlasıyla yetiyor. Ruslarla birbirimize benziyoruz, bana karşı izlenimleri oldukça sıcak ve sempatik. Çevremde fazlasıyla Türkçe bilen kişi ayrıca antrenör bulunuyor. Her şey yolunda gidiyor” ifadelerini kullandı.

Lokomotiv Kaliningrad, Rusya Ligi’nde 4’üncü sırada yer alırken, Ebrar’ın takıma katkısı, liderliği ve mücadeleci ruhu fazlasıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Ebrar Karakurt, tüm dünyada kendini kanıtamış bir yıldız olarak büyümeye devam ediyor ve edecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.