Fenerbahçe Beko’nun yıldızından önemli açıklamalar

Fenerbahçe Beko, sezon başında kadrosuna yeni dahil etmiş olduğu ancak kiralık olarak gitmiş olduğu takımda çok önemli bir sakatlık geçiren Arturs Zagars geri dönüş sinyalini verdi.

Fenerbahçe Beko’nun yıldızından önemli açıklamalar
1 dakikalık okuma süresi

Fenerbahçe Beko, kadrosuna yazın katılan genç yıldız Arturs Zagars, 2023-24 sezonları için Litvanya Ligi’nde bulunan BC Wolves’a kiralık olarak gönderilmişti.

BC Wolves ekibinde oynarken sol çapraz bağını kopartarak önemli bir sakatlık geçiren Arturs Zagars, bulunduğu kulübün hesabından yapılan bir paylaşımda geri dönüş sinyali veren açıklamalarda bulundu.

Arturs Zagars’dan önemli açıklamalar:

“Sahalara geri dönmeyi tabii ki herkesten daha fazla istiyorum, etrafımda bulunan kişiler kafama göre hareket etmemi fazlasıyla engelliyor ve çok yardımcı oluyorlar bu beni mutlu ediyor. Tam olarak net bir dönüş tarihi veremiyorum, yalnız bir sorun çıkmadan herşey iyi giderse Nisan ayı ikinci haftalarına doğru geri dönmem mümkün olabilir. Şuanda tedavi görüyorum ve dizimin bu tedaviye nasıl bir yanıt vereceği bu durumun özeti aslında, herşey yolunda gidiyor şuan için. Yakında geri dönmeyi umuyorum.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.