Fenerbahçe’de Michy Batshuayi gelişmesi

Fenerbahçe'de sözleşmesi biten Michy Matshuayi'nin geleceği hakkında net bir sonuç yok.

Fenerbahçe’de Michy Batshuayi gelişmesi
2 dakikalık okuma süresi

Fenerbahçe’de sözleşmesi son bulan Michy Batshuayi’nin geleceğine dair önemli gelişmeler yaşanıyor.

FENERBAHÇE’DEN İNDİRİM TALEBİ!

Yağız Sabuncuoğlu’nun yapmış olduğu habere göre; Batshuayi, Fenerbahçe’de devam etmek istiyor ve düzeninin bozulmasını pek istemiyor. Fenerbahçe yönetimi ise, Batshuayi’den maaşına indirim yapılması talebi, yıldız futbolcu tarafından hoş karşılanmadı.

MOURINHO KALMASINI İSTİYOR

Haberin detaylarında ise; takımın başına yeni gelen Jose Mourinho’nun Michy Batshuayi ile özel olarak görüşme sağladığını ve Belçikalı futbolcunun takımda devam etmesine yönelik bir konuşma geçtiği ifade edildi. Batshuayi ve ailesinin, yeni bir çocuk beklemesinden dolayı İstanbul’dan ayrılmak istemediklerini belirttikleri ifade edildi.

OPSİYON DEVREYE GİRMEDİ!

Haber ayrıntılarında, Batshuayi’nin sözleşmesinde bulunan 1 yıllık uzatma opsiyonunun şartlara bağlı bir durum olduğunu ve Batshuayi’nin yeteri sayıda maçta forma giymemesi nedeniyle sözleşmenin otomatik olarak uzatma ihtimalinin bulunmadığı belirtildi.

FENERBAHÇE’DEN TEKLİF!

Diğer taraftan Sercan Hamzaoğlu’nun belirttiği habere göre; Fenerbahçe, Michy Batshuayi’ye 3 yıllık bir sözleşme önererek, toplamda 10 milyon euro bir teklif yaptı. Haberde, Batshuayi’nin almış olduğu en yüksek teklifin sadece Fenerbahçe tarafından yapıldığı belirtildi.

Michy Batshuayi, Fenerbahçe ile geride kalan 2 sezonda 75 maçta forma giydi ve 44 gol, 5 asist yaptı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.