Galatasaray’da 50 milyon euro’luk karar!

Galatasaray'da iki isim için karar... Barış Alper Yılmaz ve Kerem Aktürkoğlu geleceği hakkında tüm gelişmeler...

Galatasaray’da 50 milyon euro’luk karar!
2 dakikalık okuma süresi

Süper Lig mücadelesini şampiyonluk ile taçlandıran Galatasaray ve yönetim kadrosu transfer süreçlerine odaklanmış durumdayken ayrıca Avrupa’daki dev takımların ilgilendiği Barış Alper Yılmaz’ın geleceği ile alakalı karar verildi.

BİRÇOK TAKIM TAKİPTE!

Teknik direktör Okan Buruk’un sezonun geride kalan kısmında 6 farkı mevkide faydalandığı Barış Alper’e birçok Avrupa takımının yakından ilgisi sürüyor.

Okan Buruk, Galatasaray yönetimine bulunduğu geri bildirimde Barış Alper için “Kesinlikle takımda kalmalı” dedi. Yönetim, genç milli oyuncu için yapılacak olan tekliflerin, değerlendirme aşamasına alınabileceğini ancak çok yüksek teklifler haricinde, kadroda kalmaya devam edeceği bilgisi verildi.

30M€ ALTI TEKLİFLERLE İLGİLENİLMİYECEK

Yıldız oyuncu için, transfer konusunda kapıyı çalanların 30 milyon euro’nun altında verecek takımların tekliflerin geri çevireleceği ve futbolcunun takımda kalabilmesi için tüm şartların zorlanacağı söylendi.

KEREM AKTÜRKOĞLU KARARINA SAYGI DUYULACAK

Bir diğer gelişme ise, Kerem Aktürkoğlu’nun geleceği hakkında vereceği karara yönetimin saygı duyacağı belirtildi.

Kerem için, gelecek olan teklifler 20 milyon euro düzeyinden değerlendirilecek ve son söz tecrübeli futbolcuya bırakılacak.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.