Göztepe’de Lis kararsızlığı

Süper Lig yolunda sezondan hemen önce transfer hamlelerine devam eden Göztepe'de file bekçisi Mateusz Lis kararsızlığı sürüyor...

Göztepe’de Lis kararsızlığı
1 dakikalık okuma süresi

Süper Lig öncesi Göztepe’de transfer çalışmaları devam ederken yeni bir gelişme yaşandı. File bekçisi, Mateusz Lis hamlesinde kararsızlık var.

Geride kalan sezonda Sport Republic şirketinin Southampton takımından kiralık olarak getirilen Polonyalı file bekçisine Avrupa’dan güzel teklifler yapıldığı aktarıldı.

Göztepe ekibiyle henüz masaya oturup imzayı atmayan Mateusz Lis için Southampton ile iletişime geçen takımlar sağlam bonservis rakamları teklif ettiği ortaya çıktı.

Transfer girişimleri sırasında Mateusz Lis öncelik olarak Göztepe’ye yeşil ışık yakmasının ardından İngiliz kulüplerinden gelen teklifler üzerine fikir değiştirdiği belirtildi.

GÖZTEPE’DE KEYFİ YERİNDE!

Geride bırakılan sezonda Göztepe ekibinin Süper Lig mücadelesine adım atmasında büyük pay sahibi olan file bekçisi, Göztepe takımında mutlu olduğunu belirtirken ayrıca Avrupa’dan gelen teklifleride değerlendirmek istediği aktarıldı. Mateusz Lis, Göztepe ile 31 maçta forma giydi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.