Hakim Ziyech’in Menajeri: Ayrılmak İstediğimizi Galatasaray’a Söyledik

Hakim Ziyech’in Menajeri: Ayrılmak İstediğimizi Galatasaray’a Söyledik
Hakim Ziyech
Hakim Ziyech

Forma numarası : #22

Doğum tarihi/Yaş : 19 Mar 1993 (31)

Milli takım : Hollanda

Boy : 1,80 m

Mevki : Sağ Kanat

475

Karşılaşma

35.265

Dakika

133

Gol

141

Gol Asisti

57

Sarı Kart

-

Kırmızı Kart

7

Penaltı Golü
2 dakikalık okuma süresi

Chelsea’den sarı-kırmızılı takıma bedelsiz olarak kiralık gelen Faslı futbolcu Hakim Ziyech, takımdan ayrılma kararını menajeri tarafından resmi olarak açıklandı.

Sarı-kırmızılı takım sezon başında olukça yıldız futbolcuların transferini gerçekleştirmişti. Ara transfer dönemi yaklaşırken aynı zaman da takımdan ayrılacak bir çok futbolcu olduğu da yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor.

Angelino ve Ndomele Ayrılığına kesin gözle bakılıyor!

Angelino, opsiyonun devreye girmemesi için sahaya çıkartılmıyor, ara transfer döneminde ayrılığına kesin gözle bakılıyor. Ndombele ise sarı-kırmızılı takıma geldiği günden beri istenilen performansı veremedi ve takıma uyum sağlayamadı. Ndombele’nin takımdan ayrılmasına yönelik alternatif olarak ise Arsenal’de oynayan Jorginho düşünülüyor.

Hakim Ziyech Menajerinden Resmi Açıklama:

Chelsea’den sezon başında sarı-kırmızılı takıma katılan Ziyech, söylentilere göre takımda olmaktan memnun olmadığını ve ayrılmak istediği belirtiliyordu. Menajer George Gardi; yapmış olduğu açıklamalar da bunu onayladı, “Başlangıç güzeldi ama sonu öyle olmadı” diyerek, ayrılma talebini yönetime ilettiklerini bildirdi. Ziyech, sezon başından bu yana 14 maç 4 gol ve iki asistlik bir performans sergiledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.