Hasan Arat: “Beşiktaş Transfer Gündemi Açıklamaları”

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat: gündeme dair soruları ve merak edilenleri yanıtladı. Transfer süreçleri ve düşünülen yeni oyuncular hakkında açıklamalar haberimizde...

Hasan Arat: “Beşiktaş Transfer Gündemi Açıklamaları”
2 dakikalık okuma süresi

İlk olarak şunu söylemem gerekiyor, şuanda sadece öncelik verdiğim konu transfer konuları. Avrupa’da Perşembe günü transferler tamamen bitiyor, Türkiye’nin ise bu süreçten sonra ki bir hafta içerisinde şansı oldukça yüksek. O hafta geldiğinde bir çok avantajlı maliyetlerle futbolcuların ortaya çıkacağını göreceğiz ama bizim zaten belirlediğimiz transferlerde sona yaklamış durumdayız.

SESSİZ KALDIĞIM İÇİN SÖZÜNÜ TUTMUYOR SANMASINLAR!

Sessiz kaldığımı gören tüm insanlar, vermiş olduğum sözleri tutmayacağımı düşünüyor ve bu yüzden sustuğumu sanıyorlar. Önümüzde ki günlerde yaşanılacak gelişmeler ile bu konunun böyle olmadığını herkes anlayacak.

BEŞİKTAŞ OYUNA GELMEZ!

İşin içinde küfür olmadığı sürece, tüm eleştirilere açık bir insanım. Taraftarlarımız da beni dilediği gibi eleştirebilir, onlar bizim için oldukça önemli ve asla onlara kızmıyorum hepsinin başımızın üzerinde yerleri var. Bu işleri profesyonel olarak yapan kişilere baktığımızda, beni Beşiktaş camiasının önüne atmaya kalkışıyorlar, bizim camiamız bu oyuan gelmez Beşiktaş bu oyuna gelmez!

KİMSE BENİ MENAJERLERE İTEMEZ!

Yaşanılan şu durumda bir panik havası yaratıp beni kimse menajerlere itemez. Hepsi bunun için kapımızda bekliyor, biz böyle bir oyuna gelmeyiz. Bu sessizliğim kimseyi yanıltmasın, ne yaptığımı çok iyi biliyorum zamanı gelince anlayacaksınız.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.