İftarda TFF ve Kulüp başkanları bir araya gelecek!

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig ve alt liglerde dahil olmak üzere kulüp başkanlarıyla otelde bir araya gelerek iftarda buluşacak. Dursun Özbek ve Ali Koç da iftara katılacak.

İftarda TFF ve Kulüp başkanları bir araya gelecek!
2 dakikalık okuma süresi

Türkiye Futbol topluluğu bugün İstanbul’da iftar yemeğinde toplanıyor. Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Mehmet Büyükeşki, Süper Lig ve alt liglerin kulüp başkanlarıyla beraber otelde iftar yemeğinde bir araya gelecek.

Son dönemlerde takımlar arasında artan gerilimler futbola kötü yansıdı. Bunlara rağmen, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de, bu davette bulunacak.

Türk futbolunda gerilim zirveye tırmanmışken, TFF Başknı Mehmet Büyükekşi’nin Süper Lig ve alt liglerin başkanlarını bir araya toplayarak otelde buluşacağı ve toplantıda genel durum değerlendirmesi yapılacağı düşünülüyor. Takımlar arasında ki gerilim yükselirken, başkanların bir araya toplanması ve yemeğin nasıl geçeceği tüm futbol camiası tarafından merak ediliyor.

Yapılacak olan iftar yemeğinde en çok dikkatler Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in üzerinde olacağı düşünülüyor.

Ezeli rakiplerin başkanları, TFF’ye davete katılacağının bilgisini verirken, Yapılacak olan bu organizasyon ise basına tamamen kapalı olarak yapılacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.