Montella’dan sakatlık açıklaması!

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, önemli açıklamalarda bulundu.

Montella’dan sakatlık açıklaması!
2 dakikalık okuma süresi

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, önemli açıklamalar yaptı.

İtalyan teknik direktör, “Burada olmaktan mutluyuz. Görevlerimizden en önemlisi milletimize gurur yaşatmak. Sahaya çıktığımızda alacağımız sonuçlar bizim için fazlasıyla önemli. Çok yakın bir tarihte burada (Almanya) olabilme şansını yakalamıştık ve onların sevgisini gördük. Burada olduğumuz için gerçekten mutluyuz.” dedi.

SAKATLIKLAR OLDU

Montella’ya, güncel olarak takımda herhangi bir sakatlık varmı diye yöneltilen soruya, “Geniş kadro ile başladığımız andan beri sakatlıklar yaşandı. Daha sonra tesadüf olarak yaşanılan sakatlıklarda var. Enes Ünal, Ozan Kabak gibi. Bunlara gerçekten üzüldük. Ufak tefek sakatlık yaşayan oyuncularımız var yalnız endişenelecek kadar büyük değil. Çünkü temelimiz çok sağlam.” dedi.

HAZIRLIK MAÇLARI VE TAKIMDA SON DURUM

Hazırlık karşılaşmaları ayrıca Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde takımdaki son durum hakkında konuşan Montella, “Dürüst olmak gerekirse bu karşılaşmaları seçerken yakında karşı karşıya geleceğimiz rakiplerimiz gibi, onlarla eş değer olmalarını istedik. Hazırlık maçlarıyla beraber deneyim açığını kapatmak bizim için fazlasıyla önemliydi. Şimdiye dek herşey yolunda gidiyor. Üzüldüğümüz tek nokta şansız sakatlıklar.” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.