Oğuz Aydın için Dursun Özbek bizzat devrede

Ligte en iyi çıkış yakalayan futbolculardan biri olan Oğuz Aydın için Süper Lig'in dört büyük takımı yakından takip etmekteydi, ancak Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu ile arasındaki samimiyeti devreye sokarak bu işi bitirmek istiyor.

Oğuz Aydın için Dursun Özbek bizzat devrede
2 dakikalık okuma süresi

Galatasaray’da Erden Timur’un görevden ayrılmasından sonra transfer çalışma süreçlerinde önemli değişiklikler yaşanıyor. Transfer süreçlerinde direkt olarak bazı durumlarda Dursun Özbek bizzat kendisi devreye giriyor.

Başkan Dursun Özbek, yerel transferlerde bizzat yakın ilişkileri üzerinden transfer temaslarını gerçekleştirerek noktayı koyacak. Bu isimler arasında özelikle Oğuz Aydın ön planda görünüyor.

TALEP ÇOK!

Ligte Alanyaspor ile beraber 35 maçta 13 gol 7 asist yapan sağ kanat mevkisinde oynayan Oğuz Aydın, Süper Lig devlerinin radarına takıldı. 23 yaşındaki futbolcuya talepler artarken, Dursun Özbek direkt olarak işi bitirmek istiyor.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yakın bir zaman içerisinde Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile bu konu hakkında bir görüşme sağladı. Tarafların görüşmesinde, bonservis ücretinde ortak bir nokta henüz bulunamazken, açık kapı bırakıldığı aktarıldı.

YENİ FORMÜL SUNULACAK

Galatasaray’da kiralık olarak gönderilen oyuncuların takıma dönmesi ile beraber, Alanyaspor’a önerilecek teklif formülünde para + takas ve bir sonraki yapılacak olan satıştan pay, başarı bonusları gibi alternatifler sunulacak.

ALANYASPOR İSTATİSTİKLERİ

Oğuz Aydın, geçtiğimiz sezonda Alanyaspor formasıyla 38 maçta görev aldı ve 13 gol, 8 asist katkısı sağladı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.