Olaylı maçın sevkleri ne zaman açıklanacak?

Trabzonspor ve Fenerbahçe mücadelesinde çıkan olumsuz olayların tüm dünya basınına damga vurmasından hemen sonra disiplin soruşturması sevkleri önümüzde ki hafta açıklanması planlanıyor.

Olaylı maçın sevkleri ne zaman açıklanacak?
2 dakikalık okuma süresi

Trendyol Süper Lig 30’uncu hafta karşılaşmasında TrabzonsporFenerbahçe derbi müsabakasında yaşanan olaylardan dolayı PFDK sevkleri merak ediliyor. Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği tarafından salı günü yapılan açıklamalarda ise Süper Lig’te yaşanan olaylardan ötürü herhangi bir sevk işlemi açıklaması yapılmadı.

TFF tarafından alınan ilk bilgiler neticesinde Trabzonspor – Fenerbahçe karşılaşması ve diğer Süper Lig müsabaka sevklerinin tümü önümüzde ki hafta açıklanacağı ifade edildi.

Süper Lig’de milli araya girildiği için ayrıca Trabzonspor – Fenerbahçe maçında yaşanan olayların çok kapsamlı olması nedeniyle detaylı incelemeler yapılacak ve sonra sevklerin açıklanması yapılacak.

ÖNEMLİ 2 KONU

Trabzonspor – Fenerbahçe karşılaşmasında yaşanan tüm kötü olaylardan dolayı önemli olarak 2 konu gündemde olacak.

Saha içerisinde yaşanan olaylardan ötürü Trabzonspor’un ceza alması tüm futbol camiası tarafından kesin olarak görülürken, merak edilen konu ise cezanın nasıl ve ne kadar süre olacağı.

Ayrıca saha içerisine giren saldırganlara müdahale eden ve kavga eden Fenerbahçeli oyunculara herhangi bir ceza verilecek mi?

Trabzonspor – Fenerbahçe maç bitiminde yaşanan olaylar ve sonrası için PFDK’dan gelecek kararla bütün cezalar belirlenmiş olacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.