Türk Telekom, başantrenör Erdem Can’la imzaladı

Türk Telekom Basketbol Kulübü, başantrenör Erdem Can'la masaya oturdu. Kulüp başkanı Savtekin Şentürk ve Başantrenör Erdem Can, imza töreninde birlikte önemli açıklamalarda bulundu.

Türk Telekom, başantrenör Erdem Can’la imzaladı
2 dakikalık okuma süresi

Türkiye Sigorta Basketbol SÜper Ligi takımlarından Türk Telekom, Erdem Can’ı başantrenörlük görevine getirdi, yapılan anlaşma sonucunda bir yıl opsiyonlu olmak üzere iki yıllık sözleşme yapıldı.

Türk Telekom Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza töreninde, Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Savtekin Şentürk, kulüp asbaşkanı Serhat Erkoç, kulüp menajeri Önder Külçebaş, başantrenör Erdem Can ve yönetim kurulunda bulunan üyeler bulundu.

Savtekin Şentürk, yapmış olduğu açıklamalarda özellikler Erdem Can ile tekrardan çalışacakları için bu konuda oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Şentürk bunların yanısıra oldukça iddialı bir takım kurmayı yeniden istediklerini ifade ederek, “Erdem Can’ın kalitesine, çalışmasına ve azmine çok değer veriyoruz. Erdem Can hocamıza ve teknik ekibine saygımız ve güvenimiz tamdır.” dedi.

Erdem Can, Türk Telekom takımını en iyi şekilde temsil etmek ve en iyi yerlere getirmek istediğini belirtti. İki yıl önce, Türk Telekom Basketbol Takımını hak ettiği şekilde en iyi bir biçimde temsil ettiklerini vurguladı.

Erdem Can, 2022-2023 sezonunda Türk Telekom Basketbol Kulübü ile normal sezonu lider olarak tamamladı, play-off’ta yarı finallerde oynadı ve BKT Avrupa Kupası’nda da finalde mücadele etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.