Uğurcan Çakır için beklenti 10 milyon euro

Trabzonspor, son zamanlarda sıklıkla Suudi Arabistan takımlarıyla adı anılan Uğurcan Çakır için 8-10 milyon euro bonservis ücreti beklemekte.

Uğurcan Çakır için beklenti 10 milyon euro
1 dakikalık okuma süresi

Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır’ın adı birçok takım ile anılmaya başlandı. Özellikle yaz transfer dönemi için Suudi Arabistan takımlarından birçok takım ilgileniyor.

BERAT ÖZDEMİR’İN YER ALDIĞI TAKIMA!

Suudi ekiplerinin birçoğu Uğurcan Çakır’ı yakın mercek altına almış durumda ilk hamle ise Al Ettifaq takımından gelmek üzere. Al Ettifaq kadrosunda Berat Özdemir’de bulunurken kısa bir süre içerisinde Trabzonspor’a resmi teklif götürmesi düşünülüyor.

4 MİLYON EURO MAAŞ!

Milli kaleci Uğurcan için Suudi takım 4 milyon euro maaş vermeye kesin gözle bakılırken, Al Ettifaq’ın Trabzonspor’a teklif edeceği bonservis ücreti ise oldukça merak ediliyor. Uğurcan Çakır’ın ilk olarak hedefi Avrupa olarak biliniyordu ancak teklif edilen yüksek maaş ilgisini çekmiş durumda ve bu teklife sıcak baktığı biliniyor.

8-10 MİLYON EURO BEKLENTİSİ!

Karadeniz Gazetesi’nin haberine göre; Uğurcan Çakır transferi konusunda Trabzonspor yönetiminin 8-10 milyon euro bir bedel beklendiği görüşünde.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.